HAKKIMIZDA

14

Makina Girişim Grubu

4000 m2 kapalı alandaki Yeni şirket binamızda,deneyimli teknik kadro, Lisanslı CATIA ve SolidWorks Programları ile çalışan güçlü tasarım ekibimiz. 50 Deneyimli çalışanımız, yeterli makina ekipman ve iş gücümüz ile güçlü bir şekilde kesintisiz olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

 
 
    Metal Üzerine Kaynaklı Ve Kesimli Mühendislik Projeleri
     Robot Hücresi Ve Makine Lokasyon Projeleri
    Angajman Ve Birim Zaman Hesaplı Projeler
    Özel Tasarımlı Projeler
 

4

Vizyonumuz

Uluslararası değerler doğrultusunda ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkelerini kendimize vizyon olarak benimsedik.

24

Misyonumuz

Güvenilir ve rekabetçi bir firma olmayı, daima gelişim felsefesini ilke edinmeyi bu sayede hizmet ve ürünlerimizin kalitesini sürekli arttırmayı kendimize misyon olarak benimsedik.

Üretim Alanımız

2500 m2 kapalı alandaki Yeni şirket binamızla, Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesinde sizlerin hizmetinizdeyiz.Gelişen teknolojiye doğru orantılı olarak çalışmalarımızı ve projelerimizi yapmaktayız.

MGG ailesi olarak sürdürülebilirlik,kalite,rekabet ve termine önem gösterdiğimizi uluslararası portallarda kanıtladık.

Alanında uzman ve sertifikalı çalışanlarımız,yüksek kaliteli CNC,Torna Tezgahlarımız,Toz Boya Fırınlarımız, Catia ve Solidworks kullanan tasarımcılarımızla uluslararası hizmet vermekteyiz
16